П'ятниця, 11 червня 2021 11:21

Що таке ландшафтне проектування?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мистецтво ландшафтного дизайну спрямоване на організацію благоустрою територій, садово-паркових зон, газонів із застосуванням малих архітектурних форм. Завдання ландшафтного дизайну - естетично поєднати будівельну інфраструктуру з природними ландшафтами.

Ландшафтний дизайн - складова поняття ландшафтного проектування. ЦІНИ НА ПРОЕКТУВАННЯ

Проект ділянки має розроблятися з урахуванням всіх побажань власника. В основу проекта  При цьому основу проектування складуть максимальна функціональність і оригінальне дизайнерське рішення.

На підставі цих робіт і з урахуванням побажань замовника складається технічне завдання, де вказуються етапи проектування, всі передбачувані елементи ландшафтного дизайну ділянки. У процесі проектування і будівництва може виникнути необхідність доповнення, уточнення або внесення змін в проектне завдання, які ми в обов'язковому порядку погоджуємо з замовником.

Проектна документація у себе включає:

·      Опорний план

·      Ситуаційний план

·      Генеральний план

·      Дендрологічний план

СКАЧАТИ ПОРТФОЛІО

При необхідності можуть розроблятися креслення окремих елементів планування, дренажу та водовідведення, систем освітлення та поливу.

Після остаточного затвердження генерального проекту укладається договір на проведення робіт з озеленення та благоустрою території.

Всі роботи виконуються з дотриманням всіх діючими СНіП, санітарних норм у галузі благоустрою та озеленення.

Функціональне зонування території надзвичайно важливий етап ландшафтного дизайну. Використовуючи закони композиції і засоби організації простору, дизайнер ділить сад на окремі ділянки, чітко визначаючи їх призначення. Зонування визначає розміщення різних елементів саду (парадна зона, майданчики для ігор і відпочинку, декоративний город, господарська зона та ін), газонів, клумб і квітників, водойм, декоративних дерев та кущів і т.д.

 

Пошук по сайту