Благоустрій

Благоустрій території є найважливішим етапом освоєння ділянки, призначеної для зведення котеджу або заміського будинку. 

Подібна робота під силу лише колективу досвідчених професіоналів - знадобляться: ландшафтний дизайнер, фахівець з інженерних мереж, геодезист, кваліфіковані садівники. 

Ціни на благоустрій "Пан Тюльпан"

Проведення робіт з благоустрою можна розділити на кілька етапів.

На першому етапі виконується дослідження геодезичних особливостей ділянки, проводиться його планування з урахуванням особливостей рельєфу території, структури грунту, екології. Результатом є затверджений проект ландшафтного дизайну ділянки.

ФОТО НАШИХ РОБІТ

Другий етап полягає у приведенні рельєфу ділянки у відповідність з проектом (засипка низин, створення височин), прокладання комунікацій, пристрій дренажної системи, створенні штучних водойм, виділення і обладнанні майданчиків для дитячих та спортивних ігор, куточків відпочинку.

Потім переходять до мощення доріжок, зведення павільйонів і альтанок, установці світильників.

Наступним етапом є озеленення ділянки. Воно виконується тільки після того, як вжито всіх необхідних заходів, спрямованих на підвищення родючості грунту, поліпшення її структури. На цьому етапі висаджують відповідно до проекту дерева (крупномери), чагарники, квіти та інші декоративні рослини, виконують облаштування газонів.

Заключним етапом вважається установка садових скульптур, кашпо, визнав, пергол і інших малих архітектурних форм.

Замовник ЛМ "Пан Тюльпан" має можливість спостерігати за всіма етапами ландшафтних робіт, контролювати їх проведення і вносити додаткові корективи.

 

Пошук по сайту