Озелененння в Кропивницькому (Кіровограді)

Ландшафтна майстерня «Пан Тюльпан» вітає Вас! Фахівці нашої фірми завжди знайдуть для Вас оптимальне рішення! Ваш будинок, дача будуть радувати Вас і Ваших рідних і близьких!

Ландшафтна майстерня «Пан Тюльпан» пропонує озеленення як вид робіт з ландшафтного дизайну в Кропивницькому (Кіровограді).

Ціни на проектування скачати тут

Ландшафтний дизайн багато в чому залежить від озеленення ділянки. Озеленення виконується на основі розробленого дендрологічного плану і дизайну проекту, який визначає стиль, асортимент, кількість рослин для озеленення ділянки.

Рослини підбирають з урахуванням рельєфу, кліматичних умов, розташування ділянки. Тому якщо необхідно озеленення ми можемо гарантувати Вам унікальний ландшафтний дизайн, оскільки наша ландшафтна майстерня давно існує на ринку Кропивницького (Кіровограда) і Кіровоградської області.

Висадка рослин виконується відповідно до композиційного рішення.

Жодна ділянка не оживе, і не заграє без рослин і зеленого газону. Саме вони надають подвір'ю закінченого вигляду, підкреслюють його стиль.

Але в той же час - це один з найскладніших елементів благоустрою. Адже потрібно враховувати всі вимоги рослин до ґрунту, освітлення, кількості вологи, місця посадки та багато іншого. Якісне виконання всіх необхідних агротехнічних вимог при висадкы рослин - запорука доброго здоров'я і швидкого зростання Вашого саду.

 

 

 

 

Пошук по сайту