П'ятниця, 18 червня 2021 11:33

Гарденотерапія

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Протягом останніх років в багатьох країнах світу набирає популярності гарденотерапія. Це особливий напрям реабілітації за допомогою заохочення людей до роботи з рослинами. Назва говорить сама за себе: garden therapy (анг.) – лікування садом.

Нещодавно представники Ландшафтної майстерні «Пан Тюльпан» до Комунального закладу «Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини» Кіровоградської обласної ради, який є закладом тимчасового проживання жінок на 7 – 9 місяці вагітності та матерів з дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку. Тож, діяльність закладу спрямована на профілактику соціального сирітства (покинуті батьками діти), з особами, що тимчасово проживають у закладі.

Наразі даний заклад став тимчасовою домівкою для 9 матусь з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують, як фінансової так і моральної підтримки. Слід зауважити, що за 9 років роботи Центр допоміг 146 жінкам.

Директор ландшафтної майстерні Мирослава Курцева разом з працівниками Центру висадили троянди на території Центру.

«Працюючи з квітами, люди відчувають себе частиною природи, вчаться дбати про неї та про себе. Гарденотерапія має позитивний вплив на соціалізацію та адаптацію. Доглядаючи за рослинами, люди долають замкнутість та просто радіють життю, а це дуже важливий момент у реабілітації» - зазначає Мирослава Курцева.

Підкреслимо, що діти - це суцільна щирість і відвертість. Майбутнє кожної дитини залежить від нас! Діти - не повинні страждати через необачність помилок дорослих. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

Пошук по сайту