П'ятниця, 18 червня 2021 10:08

Озеленення приміщення 4 лікарні

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Біологи всього світу проводять безліч досліджень по вивченню рослин, щоб відкрити те, що людству ще невідомо про їх зелених братів. І на основі цих досліджень були зроблені цікаві висновки. Так, вчені зясували, що рослини не так вже й несхожі на людей: рослини можуть відчувати дотики, бачити, чути, відчувати запах.

У період пандемії ми всі особливо почали ставитися до здоров’я та усього, що з ним пов’язано. Колектив ЛМ «Пан Тюльпан» допоміг в озелененні приміщення КНП «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» Міської ради міста Кропивницького».

Рослини сприймають ставлення людини, і можуть його віддячити за турботу і любов пишним цвітінням. Рослини — мовчазні помічники людей, хороші друзі і чудові лікарі. Вони затримують пил, поглинають гази і шкідливі речовини, дарують нам дорогоцінний кисень. Вони створюють у будь-якому приміщенні сприятливу психоемоційну атмосферу. 

Відомо, що кімнатні рослини володіють фізичними властивостями, корисними для людини. Так, кімнатні квіти для здоров’я корисні тим, що виділяють фітонциди, згубні для хвороботворних бактерій. Більш того, рослини мають просто безмежними можливостями оздоровлювати і очищати повітря в кімнаті. Як виявилося, завдяки антибактеріальним властивостям багатьох рослин бактерії знищуються швидше, ніж від фітонцидів, що містяться в часнику. Рослини здатні поглинати важкі метали, вони добре очищують повітря в закритій кімнаті.

Крім того, користь кімнатних квітів для здоров’я обумовлюється і бадьорить ефектом, який надають ефіроолійні рослини. Вони виділяють леткі фітонциди, які активізують захисні сили нашого організму, покращують самопочуття людини, дарують енергію і повертають працездатність. Не варто забувати і те, що рослини підвищують вологість у квартирі, що особливо добре, якщо повітря в приміщенні дуже сухе. Словом, кімнатні квіти для здоров’я людини просто необхідні: вони облагороджують, очищають і оздоровлюють повітря, а також підвищують опірність організму до інфекцій.

Пошук по сайту