Поиск по сайту


Понедельник, 07 мая 2018 17:09

Яблуневий сад у "Затишній оселі"

Оцените материал
(0 голосов)

     В яблуневім саду облетіли пелюстки біленькі,

 І упали на землю, схоронивши неспокій в траві,

 Замість них зав’язались плоди, як краплинки маленькі,

Що народять нам яблука осінню стиглі, смачні .

 Відцвіла, відкохала ця яблуня знову весною,

І поринула ніжно у тихе сімейне життя,

 Килимок застелила травневий рясною росою,

 І на рік заховала весняні, щемкі почуття…

 Ти відродиш, красуне і Сонце промінням огорне,

 Твої яблука – діти найкращими знов назовуть,

 І листочок на рік, знову Дід у зимі перегорне,

 І появиться цвіт, що застелить весною твій путь...

Природа має свою циклічність, людське життя також…Ми народжуємося, ростемо, дорослішаємо і потім через багато-багато років старіємо. На жаль, не у всіх людей є можливість зустріти затишно свою старість.

Багато людей з великим задоволенням допомагають дітям і абсолютно незаслужено залишають без уваги людей похилого віку. Психологи пояснюють це страхом старості - вона у свідомості молодих людей асоціюється з негативним. Ось вони і намагаються не помічати проблем літніх, щоб свідомо віддалити себе від старості, щоб не бачити, що може статися з ними через кілька десятків років. Страждають від цього і самі люди похилого віку - вони відчувають себе непотрібними, практично ізгоями - і це для них гірше, ніж бідність і хвороби.

 У сучасному світі молодь дуже мало часу приділяє старшому поколінню. Ми вирішили виправити цю ситуацію і долучити підростаюче покоління до створення яблуневого саду у «Затишній оселі» в с. Аджамка.

30 квітня ЛМ «Пан Тюльпан» разом з директором притулку «Затишня оселя» Валерією Кривошапко попрацювали на благо літніх людей. Долучились до акції голова Аджамської сільради Тетяна Зайченко, головний лікар Центральної районної лікарні Юрій Пивоварчук,окрасою святкової висадки стали вихованці дитячого садка «Веселка». Шестирічні малята – однолітки яблунь, які висаджували спеціалісти  ЛМ «Пан Тюльпан». Діти з радістю брали участь у висадці, уважно слідкували за агрономами майстерні, а у перервах розказували вірші  та мріяли про майбутній яблуневий сад.

Маємо надію, що яблуневий сад у «Затишній оселі» стане символом об’єднання поколінь та дасть плоди любові та порозуміння.

Більше фото дивіться тут

Відео з програми "Ранкова кава" відео розпочинається на 1 годині 25 хвилині.

Медиа

https://youtu.be/QytFEnP0g8Y