Пошук по сайту


Анна

Анна

Ландшафтна Майстерня «Пан Тюльпан» з 2001 року виконує проектні та підрядні роботи з благоустрою та озеленення територій, як приватних садиб так і громадських місць та міць загального користування. В арсеналі Майстерні більше 600 дизайнерських проектів. У їх числі міські парки та сквери, великі паркові території готельно-ресторанних комплексів, зокрема: сквер біля міської ради у м. Кропивницькому, сквер біля педагогічного університету в обласному центрі, клумби по вул. Велика Перспективна, навпроти обласної державної адміністрації, проект центрального скверу в с.Нова Прага, Олександрійського району. Паркові композиції на території садиби-музею І.К. Карпенка-Карого «Хутір Надія», та багато інших робіт. Створення спортивних споруд з природним трав'яним покриттям. Також важливим напрямком діяльності ЛМ "Пан Тюльпан" є створення та реалізація проектів з озеленення та благоустрою територій навколо храмів, церков різних конфесій. З останніх: озеленення території навколо храмів в с. Якимівка, Маловисківського району, в смт. Новгородка Новгородівського району, в с.Попільнясте Олександрійського району. У складі підрозділу працюють фахівці, які мають вищу профільну освіту та значний досвід роботи: ландшафтні дизайнери, інженери садово-паркового господарства, агрономи, садівники. Внаслідок вигідної взаємодії Ви отримаєте якісно виконані роботи з озеленення та благоустрою території, оптимально витративши кошти.

 Завантажити портфоліо робіт з озеленення та благоустрою громадських місць

Вівторок, 29 грудня 2020 15:46

Підводимо підсумки 2020 року!

Підводимо підсумки 2020 року! Пишаємось своєю роботою!

 Підсумкове відео за посиланням: https://youtu.be/73DFKhspw3I

Відбулось! 3 грудня в приміщенні ЛМ"Пан Тюльпан" відбувся відкритий урок "Зробимо цей світ квітучим". Разом із Ярославою Вівчар (інженер садово-паркового господарства ЛМ"Пан Тюльпан") діти висадили в горщики цибулини геоцинтів. Ціль уроку навчити діток дбати про висаджені рослини. До 8 березня геоцинти зацвітуть і діти їх подарують або продадуть. Ми весело працювали, спілкувались! Подивіться, як це було здорово!

 

Відео за посиланням:https://fb.watch/29WdCU1VNK/

Увага! 3 грудня 2020 року на базі ІРЦ № 1 міста Кропивницького стартує навчальний бізнес-проєкт «Зробимо цей світ квітучим». До участі запрошуються діти від 6 до 18 років. Інвестори (батьки) до 9 листопада 2020 року мають зробити внесок у розмірі 60 грн. на рахунок 5169330518733909 ГО СОС «Ожина». Навіть в осінні похмурі дні ми мріємо про сонце, тепло і красу. Тому маємо діяти. Разом починаємо реалізувати проєкт "Зробимо цей світ квітучим!" З цією метою вже відбувся перший майстер-клас, що провела для наших дітей пані Мирослава Курцева, директор-співзасновник ландшафтної майстерні «Пан Тюльпан», агроном декоративного садівництва. Мета проєкту - навчити дітей дбати про природу, навколишнє середовище, розвивати трудові навички та емоційну складову. Наша ціль - посадити разом з дітьми цибулини гіацинту та виростити їх в прекрасні квіти до жіночого свята навесні. Наші партнери – ГО СОС "Ожина", Ландшафтна майстерня "Пан Тюльпан". В рамках проєкту діти не лише навчаться саджати та доглядати за квітами, а й розраховувати прибуток, який можна отримати, якщо зробити це з бізнесовою метою. Та головне, вони будуть вчитися дружити, взаємодіяти, здобудуть нові знання та досвід. Далі буде! Стартуємо! За інформацією звертайтесь: 066 743 3990, Оксана Анатоліївна
 
 
 
Середа, 04 листопада 2020 16:39

Проектування

Проектування - один з найбільш важливих етапів благоустрою.
На цьому етапі закладаються основні дизайнерські та інженерні рішення.
Професійний проект дозволить грамотно об'єднати індивідуальні побажання замовника та особливості ділянки з загальнии стилем ландшафтного дизайну Вашого саду.
Чому зараз - час для підготовки проекту озеленення? Ви не втрачаєте час і з настанням тепла, негайно приступаєте до благоустрою. Вже зараз Ви знаєте бюджет робіт з озеленення та плануєте свої витрати. Перед початком робіт Ви знаєте етапи і послідовність робіт. З проектом Ви уникнете безліч організацінийх, фінансових та інженерних помилок. Ви маєте достатньо часу, щоб обговорити всі деталі проекту з дизайнером.
Звертайтесь за телефонами: 050 954 87 45, 068 556 33 05
Четвер, 15 жовтня 2020 15:59

Саме час зайнятися садом!

ЛМ "Пан Тюльпан" виконує весь комплекс робіт по догляду за садом в Кропивницькому, районі та області! Професійні майстри проведуть лікувальні та профілактичні обробітки саду, всі види обрізок плодових, декоративних дерев та кущів, професійний догляд за газонм (аерація, ремонт газону, внесення добрив). Консультація зі спеціалістом безкоштовна!!Звертайтесь, тел. 050-954-87-45, 068-556-33-05

Ландшафтна Майстерня «Пан Тюльпан» з 2001 року виконує проектні та підрядні роботи з благоустрою та озеленення територій. В арсеналі Майстерні більше 600 дизайнерських проектів благоустрою та озеленення територій. У їх числі приватні ділянки, міські парки та сквери, великі паркові території готельно-ресторанних комплексів, а саме: сквер біля міської ради у м. Кропивницькому, сквер біля педагогічного університету в обласному центрі, клумби по вул. Велика Перспективна, навпроти обласної державної адміністрації. Паркові композиції на території садиби-музею І.К. Карпенка-Карого «Хутір Надія», та багато інших робіт. Створення спортивних споруд з природним трав'яним покриттям. У складі підрозділу працюють фахівці, які мають вищу профільну освіту та значний досвід роботи: ландшафтні дизайнери, інженери садово- паркового господарства, агрономи, садівники. За роки роботи ми виготовили сотні дизайнерських проектів з дотриманням діючих стандартів. При цьому, ми не тільки виконуємо проектні роботи, але і забеспечуємо реалізацію проекту декоративними рослинами. Наша компанія є прямим імпортером декоративних рослин з кращих європейських та українських розсадників.

На честь святкування свого Дня Народження Майстерня з радістю дарує подарунки шанувальникам ландшафтного дизайну!! 

П'ятниця, 27 березня 2020 09:17

Ранкова кава 12.03.202 р

У гостях "Ранкової кави". Відео дивіться за посиланням :https://www.youtube.com/watch?v=HGXXbhU8qwc

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 22