Анна

Анна

Середа, 29 грудня 2021 16:46

З Новим роком!

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо домашнього затишку, чудового настрою, яскравої мрії, доброї надії, життєвого достатку, щирої радості та вірної любові. Бажаємо, щоб Новий рік приніс багато зустрічей з друзями, багато веселощів, багато подорожей, багато приємних турбот. І нехай Ваше серце переповнює щастя!

Понеділок, 20 вересня 2021 11:37

День міста 2021

Цьогоріч місто Кропивницький святкувало своє 267-річчя. На вечірньому святковому  концерті пройшов розіграш подарункових сертифікатів, серед яких було чотири сертифікати від ЛМ «Пан Тюльпан»: три на суму 300 грн, а найголовніший приз -  сертифікат на 1000 євро на роботи з ландшафтного проектування.

Вітаємо місто зі святом, а щасливих переможців чекаємо у себе для отримання призів до Дня міста!

Фото Медіапортал Дозор, Олексій Каприця

П'ятниця, 18 червня 2021 11:33

Гарденотерапія

Протягом останніх років в багатьох країнах світу набирає популярності гарденотерапія. Це особливий напрям реабілітації за допомогою заохочення людей до роботи з рослинами. Назва говорить сама за себе: garden therapy (анг.) – лікування садом.

Нещодавно представники Ландшафтної майстерні «Пан Тюльпан» до Комунального закладу «Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини» Кіровоградської обласної ради, який є закладом тимчасового проживання жінок на 7 – 9 місяці вагітності та матерів з дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку. Тож, діяльність закладу спрямована на профілактику соціального сирітства (покинуті батьками діти), з особами, що тимчасово проживають у закладі.

Наразі даний заклад став тимчасовою домівкою для 9 матусь з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують, як фінансової так і моральної підтримки. Слід зауважити, що за 9 років роботи Центр допоміг 146 жінкам.

Директор ландшафтної майстерні Мирослава Курцева разом з працівниками Центру висадили троянди на території Центру.

«Працюючи з квітами, люди відчувають себе частиною природи, вчаться дбати про неї та про себе. Гарденотерапія має позитивний вплив на соціалізацію та адаптацію. Доглядаючи за рослинами, люди долають замкнутість та просто радіють життю, а це дуже важливий момент у реабілітації» - зазначає Мирослава Курцева.

Підкреслимо, що діти - це суцільна щирість і відвертість. Майбутнє кожної дитини залежить від нас! Діти - не повинні страждати через необачність помилок дорослих. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

П'ятниця, 18 червня 2021 10:08

Озеленення приміщення 4 лікарні

Біологи всього світу проводять безліч досліджень по вивченню рослин, щоб відкрити те, що людству ще невідомо про їх зелених братів. І на основі цих досліджень були зроблені цікаві висновки. Так, вчені зясували, що рослини не так вже й несхожі на людей: рослини можуть відчувати дотики, бачити, чути, відчувати запах.

У період пандемії ми всі особливо почали ставитися до здоров’я та усього, що з ним пов’язано. Колектив ЛМ «Пан Тюльпан» допоміг в озелененні приміщення КНП «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» Міської ради міста Кропивницького».

Рослини сприймають ставлення людини, і можуть його віддячити за турботу і любов пишним цвітінням. Рослини — мовчазні помічники людей, хороші друзі і чудові лікарі. Вони затримують пил, поглинають гази і шкідливі речовини, дарують нам дорогоцінний кисень. Вони створюють у будь-якому приміщенні сприятливу психоемоційну атмосферу. 

Відомо, що кімнатні рослини володіють фізичними властивостями, корисними для людини. Так, кімнатні квіти для здоров’я корисні тим, що виділяють фітонциди, згубні для хвороботворних бактерій. Більш того, рослини мають просто безмежними можливостями оздоровлювати і очищати повітря в кімнаті. Як виявилося, завдяки антибактеріальним властивостям багатьох рослин бактерії знищуються швидше, ніж від фітонцидів, що містяться в часнику. Рослини здатні поглинати важкі метали, вони добре очищують повітря в закритій кімнаті.

Крім того, користь кімнатних квітів для здоров’я обумовлюється і бадьорить ефектом, який надають ефіроолійні рослини. Вони виділяють леткі фітонциди, які активізують захисні сили нашого організму, покращують самопочуття людини, дарують енергію і повертають працездатність. Не варто забувати і те, що рослини підвищують вологість у квартирі, що особливо добре, якщо повітря в приміщенні дуже сухе. Словом, кімнатні квіти для здоров’я людини просто необхідні: вони облагороджують, очищають і оздоровлюють повітря, а також підвищують опірність організму до інфекцій.

П'ятниця, 11 червня 2021 11:21

Що таке ландшафтне проектування?

Мистецтво ландшафтного дизайну спрямоване на організацію благоустрою територій, садово-паркових зон, газонів із застосуванням малих архітектурних форм. Завдання ландшафтного дизайну - естетично поєднати будівельну інфраструктуру з природними ландшафтами.

Ландшафтний дизайн - складова поняття ландшафтного проектування. ЦІНИ НА ПРОЕКТУВАННЯ

Проект ділянки має розроблятися з урахуванням всіх побажань власника. В основу проекта  При цьому основу проектування складуть максимальна функціональність і оригінальне дизайнерське рішення.

На підставі цих робіт і з урахуванням побажань замовника складається технічне завдання, де вказуються етапи проектування, всі передбачувані елементи ландшафтного дизайну ділянки. У процесі проектування і будівництва може виникнути необхідність доповнення, уточнення або внесення змін в проектне завдання, які ми в обов'язковому порядку погоджуємо з замовником.

Проектна документація у себе включає:

·      Опорний план

·      Ситуаційний план

·      Генеральний план

·      Дендрологічний план

СКАЧАТИ ПОРТФОЛІО

При необхідності можуть розроблятися креслення окремих елементів планування, дренажу та водовідведення, систем освітлення та поливу.

Після остаточного затвердження генерального проекту укладається договір на проведення робіт з озеленення та благоустрою території.

Всі роботи виконуються з дотриманням всіх діючими СНіП, санітарних норм у галузі благоустрою та озеленення.

Функціональне зонування території надзвичайно важливий етап ландшафтного дизайну. Використовуючи закони композиції і засоби організації простору, дизайнер ділить сад на окремі ділянки, чітко визначаючи їх призначення. Зонування визначає розміщення різних елементів саду (парадна зона, майданчики для ігор і відпочинку, декоративний город, господарська зона та ін), газонів, клумб і квітників, водойм, декоративних дерев та кущів і т.д.

 

У 2017 році у с.Попельнясте Олександрійського району Кіровоградської області відкрилася протестантська церква.

Ландшафтна майстерня «Пан Тюльпан» розробила проект та виконала озеленення ділянки.

 

На фото та відео можна побачити як змінилася ділянка протягом 4 років.

 

 

ФОТО ДІЛЯНКИ У 2017 РОЦІ

 

ФОТО У 2021 РОЦІ

Ландшафтний дизайн відео 

 

Вівторок, 08 червня 2021 10:44

Рулонні газони

Тим, хто хоче швидко отримати красиву та зелену ділянку біля будинку, треба задуматися про рулонні газони. Сьогодні не потрібно чекати 2 роки, щоб бути власником зеленої галявини.

Різниця між сіяним та рулонним газоном

Переваги рулонного газону очевидні. По – перше, це швидко. По-друге, такий ти газону здатен повністю прижитися протягом одного місяця. По-третє, бур`яни тут можуть з’явитися лише через 2-3 роки. Також він стійкий для витоптування.

Укладка рулонного газону

Рулонний газон ціна

Укладка газону достатньо кропіткий процес. Перед початком робіт слід створити необхідні умови для рівної поверхні. Газон необхідно стелити протягом трьох діб після доставки, а ділянка уже має бути підготовлена. Під час цього процесу необхідно видалити сторонні предмети, корені трави та грудки. За потреби додається пісок та чорнозем, потім вирівнюється ґрунт.

Для кращого приживлення трави необхідно не допустити пересихання зеленого матеріалу. Для цього найкраще підійде автоматичний полив.

Як доглядати газон?

Необхідно ретельно видаляти бур'яни. Першу стрижку найкраще проводити через 4 місяці після укладки. Також не забувати про якісний полив.

Дотримуючись таких нескладних правил щодо вибору, укладання й догляду за газоном в рулонах, ви зможете радіти чудовому «зеленому килиму впродовж тривалого часу.

Чи є трава, яку не потрібно косити?

Скошувати верхній шар газонної трави потрібно проводити для того, щоб стимулювання зростання стебел. Якщо не косити траву, то вигляд ділянки буде неохайним, а зелене покриття втратить здатність швидко адаптуватися до навколишнього середовища.
Часто постає питання чи є газон, який не вимагає стрижки.

Існує декілька видів газонів, які відповідають такій характеристиці:

Мавританський газон;

Конюшиновий вид газону.

Мавританський газон містить у собі біля 30 сортів рослин та квітів.

Конюшина, окрім того, що має декоративний вигляд, забагачує грунт азотом.


 Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до спеціалістів
ЛМ «Пан Тюльпан» за телефоном +380509548745.

Четвер, 06 травня 2021 08:39

Проект благоустрою храму

Храм святого Володимира Великого закладено у 1795 році і освячено у 1826 році. Пережив він і духовне піднесення і глубоке спустошення. У 1996 році його було передано релігійній громаді Української Автокефальної Православної Церкви міста Кропивницького, до якої і входила  Свято-Володимирська парафія.

За часів комуністичного режиму було знищено і сплюндровано багато духовних святинь. Не став винятком і храм св. Володимира Великого, один з найстаріших у нашому місті (колишня Покровська єдиновірська церква), зазнавши руйнації від рук безбожників. Збудований в кінці 18 ст. храм віддано під склад, був приміщенням для універсальної біржі, потім використовувався як будинок культури працівників торгівлі,; за цей час руйнувався і перебудовувався, було знищено ознаки культової споруди.

Починаючи з 1996 року храм відбудовується  силами самих парафіян і людей, яким небайдужа доля цього храму.

Спільно з настоятелем протоієреєм Йосипом Дрекало було вирішено розпочати створення проекту з благоустрою території храму. Ландшафтна майстерня «Пан Тюльпан» має великий досвід в облаштуванні приватних ділянок, територій суспільного значення, парків та скверів, з особливим ставленням кожного разу підходить до благоустрою територій навколо культових споруд і також хоче внести свою частку до благої справи – відновлення прихрамової території.

Сьогодні проект по благоустрою території храму святого Володимира Великого розробляється спеціалістами майстерні.

Звертаємось до небайдужих містян!

Особливо до тих, хто має історичні фотографії цієї пам’ятки архітектури місцевого значення до руйнації, надати копію для використання в роботі над проектом.

Наперед дякуємо усім, хто відгукнеться!

 

П'ятниця, 30 квітня 2021 10:55

З ВЕЛИКОДНЕМ!

Настав один з найсвітліших днів для всього православного світу – свято Світлої Пасхи Христової!

Нехай же цей день творить чудеса, дарує вам здоров’я, натхнення, душевне тепло, турботу близьких і любов! Нехай Господь буде з вами завжди!

Зі святом!.

Як повідомляє UA:КРОПИВНИЦЬКИЙ, Всесвітнього Дня Землі у Кропивницькому біля озера Копань студенти Центральноукраїнського університету та викладачі Будинку художньої та технічної творчості зібрали десять мішків сміття та висадили самшит. Гасло цьогорічного свята – "Відродити нашу Землю".

Прибирали прилеглу до озера територію 30 людей. "Хочу зробити свій внесок у те, щоб прибирати Землю, прибирати наше місто", – розказала Анастасія Шинкаренко.

Акцію організувала директорка Центральноукраїнського будинку художньої та технічної творчості Олена Арутюнян. "Наш заклад знаходиться поруч і ми бачимо, що, навіть коли прибирали, дуже швидко засмічували. Чисто не там, де постійно прибирають, а там, де не смітять! І ми хочемо закликати, щоб ті люди, які будуть тут прогулюватися, не залишали після себе сміття".

На березі озера висадили 20 кущів самшиту. "Ця рослина досить невибаглива, – розповіла учасниця акції Світлана Коваленко, – ця територія їй підійде. Рослину треба поливати, звичайно, ми візьмемо на себе відповідальність по догляду за рослинами".

Рослини для акцією за найнижчою ціною надала ЛМ «Пан Тюльпан».

За прибиранням спостерігали кропивничанка Світлана Савєльєва з племінницею. "Ми тут часто гуляємо із племінницею моєю, і хочемо, щоб тут була чистота, бо багато діток маленьких гуляють на свіжому повітрі".

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 23

Пошук по сайту